Informacje o Pstryku.pl

Aktualne Promocje

Witaj!

Pracujemy nad nową promocją. Wkrótce losowanie nagrody Nintendo Switch. Jedzenie to zabawa. Szczegóły wkrótce.


Dziękujemy za wybranie szczecińskiej aplikacji do zamawiania jedzenia online Szczecin. Zamów pyszne jedzenie na dowóz w Szczecinie.


Interesuję Cię dostawa jedzenia w Szczecinie? Jako pierwsi w Szczecinie wprowadziliśmy dostawę jedzenia z restauracji Bar Rab Szczecin, Mak Kwak Szczecin, Szaszłykarnia Merkury Szczecin, China Town Szczecin czy Bro Burgers Szczecin, Pizza Pasta i Basta Szczecin, La Rotonda Szczecin, Kebab Szczecin, Pizza Szczecin.


Przeglądaj najlepsze restauracje w Szczecinie i znajdź to czego szukasz Lubisz burgery na dowóz, pizze w dostawie, kebab na dowóz a może najlepsze sushi w Szczecinie? Jeśli czujesz się głodny, po prostu pstryknij i zamów jedzenie online do domu.


Kiedy będziesz gotowy do złożenia zamówienia, zobaczysz w prawym rogu opcję dostawy lub odbioru , jeśli wybierzesz opcję dostawy, zobaczysz adres dostawy, szacowany czas dostawy i całkowitą cenę. Wybierz jak chcesz zapłacić a jak tylko naciśniesz przycisk potwierdzenia, otrzymasz jeden e-mail z potwierdzeniem. W aplikacji również możesz śledzić dokładnie statusy Twojego zamówienia i znajdziesz informacje gdzie znajduje się kurier który dostarcza Twoje jedzenie na dowóz.


Zasięg dostawy pysznego jedzenia jest dostępny w całym Szczecinie. Twój adres dostawy jest w naszym zasięgu.